služby

 

Naše myšlenky, úvahy a představy

"Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které se neumějí udělat krásnými." Coco Chanel

Eny atelier sdružuje profesionály, co rádi s vášní posouvají hranice nemožného. Několikaleté zkušenosti z oblasti textilního návrhářství, výroby, marketingových komunikací, obchodu a díky široké síťi nejen českých dodavatelů a externích spolupracovníků zaručují úspěšné naplnění Vašich požadavků a přání do posledního detailu.

Možnosti jsou téměř nekonečné... A tak i my - tým Eny atelieru - žijeme pro den dnešní, avšak nikdy nezapomínáme a důkladně se připravujeme i na dny následující a to s nikdy nekončícím optimismem, navíc s inovativním přístupem a touhou objevovat nové postupy a možnosti, které uspokojí právě Vaše požadavky. Nepropadejte panice! Slunce vyjde každé ráno a nemusí být jen na Vás, jak bude probíhat.

Společenské akce

Srdeční záležitosti.

Chcete vyjádřit své city? Lásku? Naději? Radost? Jen nevíte jak? Rádi Vám pomůžeme s tím správným dárkem, oslavou, večeří., zásnubami, svatbou.

Pracovní záležitosti.

Firemní akce na klíč. Bez zbytečného stresování, odmlouvání a přesně podle nejen šéfova gusta.

Ženy ženám.

Chybí vám přátelé, co jste dlouho neviděli? Speciálně vaše drahé přítelkyně - rádi vám v Eny ateliéru naplánujeme úžasný den, večer, noc.

Významné události.

Událo se ve Vašem životě něco, co stojí za oslavu? Kdykoli a kdekoli - prozraďte nám, o co se jedná a my mile překvapíme nejen Vás.

V kruhu rodiny.

Komorní rodinné večeře, oslavy a významné okamžiky ve zcela uzavřené společnosti (jen Vás dvou, tří čtyř... kolikati chcete).

Co pro Vás uděláme?

Hranice neexistují.

Tým Eny ateliéru sdružuje profesionálky co rády a s vášní posouvají hranice nemožného. Několikaleté zkušenosti z oblasti textilního návrhářství, výroby, marketingových komunikací, obchodu a díky široké síťi nejen českých dodavatelů a externích spolupracovníků zaručují úspěšné naplnění Vašich požadavků a přání do posledního detailu.

Kdykoli a cokoli.

Velmi rády se postaráme o každičkou drobnost, neboť v Eny atelieru věříme, že právě na nich záleží. Pakliže máte obavy z neočekávaných nepravděpodobností, hodtě je za hlavu... jsme zde pro Vás téměř neustále a vždy rády poradíme, pomůžeme.

Byl jednou jeden sen.

Každá z nás si může naplnit svůj sen, každá může být i princeznou. Stačí udělat krok správným směrem - k nám. Rády Vás budeme alespoň chvíli rozmazlovat. Postaráme se o Váš dokonalý vzhled od hlavy až k patě!